T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ

AKADEMİK BİLGİ SİSTEMİ


Yabancı Dil :
İngilizce
Telefon :
424-2370005
Eposta :
,
Fax :
-
Web Sitesi :
-
Adres :
-
Uzmanlık Alanı :
Dizi Uzayları, Çift indisli diziler ve seriler, Yakınsaklık modelleri, Matris dönüşümleri, Ölçüm uzaylarında yakınsaklık modelleri

Doğum Yeri Elazığ
Yabancı Dil İngilizce
Telefon 424-2370005
Eposta ,
Fax -
Web Sitesi -
Adres -
Uzmanlık Alanı Dizi Uzayları, Çift indisli diziler ve seriler, Yakınsaklık modelleri, Matris dönüşümleri, Ölçüm uzaylarında yakınsaklık modelleri
  • Lisans » 1985 Yılı mezunu

    Fırat Üniversitesi
  • Yüksek Lisans » 1987 Yılı mezunu

    Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enst.

    Yüksek Lisans Tezi;

    Bazı dizi Uzayları ve Matris dönüşümleri
  • Doktora » 1993 Yılı mezunu

    Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enst.

    Doktora Tezi;

    Bazı Çift İndisli Dizi Uzayları
  • Doçentlik » 2010

    Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanları Eğitimi Bölümü
  • Profesörlük »

    F.Ü. Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü
  • 1 Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi

    Bölüm Başkanı » 2016-10-10 tarihinden itibaren.
  • 2 Fırat Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü

    Müdür » 2016-10-31 tarihinden itibaren.

Verdiği Dersler

Genel Matematik
» Lisans » 5 Kredi
Analiz III
» Lisans » 3 Kredi
Topluma Hizmet Uygulamaları
» Lisans » 2 Kredi
Özel Öğretim Yöntemleri II
» Lisans » 3 Kredi

Makaleler

Uluslararası
  1. Gökhan, , (2007). Statistical Convergence of Double Sequences of Real Valued Functions. Int. Math. Forum, 2(5-8),365-374.
  2. Gökhan, , (2009). Some matrix transformations and generalized core of double sequences. Mathematical and Computer Modelling,, 49(7-8),1721-1731.
  3. Gökhan, , (2009). Almost lacunary statistical and strongly almost lacunary convergence of sequences of fuzzy numbers. Mathematical and Computer Modelling, 49(3-4),548-555.
  4. Gökhan, , (2006). On Statistical Convergence of Vector Valued Sequences Associated with Multiplier Sequences. Ukrainian Mathematical Journal, 58(1),125-131.
  5. Gökhan, , (2005). On Uniform Statistical Convergence. International Journal of pure and Applied Mathematics, 19(1),17-24.
  6. Gökhan, , (2006). On the Strong Lacunary Convergence and Strong Cesaro Summability of Sequences of Real Valued Functions. Applied Sciences, 8(1),70-77.
  7. Gökhan, A., (2005). Properties of some New Seminormed Sequence Spaces Defined by a Modulus Function. Studia Univ. Babeş Bolyai Mathematica, (3),13-19.
  8. Gökhan, , (2005). On Multivariate Order Statistics by Marginal Ordering of I N N I D Random Vectors under Discontinuous d f s. Journal of Mathematics and Statistics, 1(1),49-50.
  9. Gökhan, , (2005). Double Sequence Space l2 p. Applied Mathematics and Computation, 160(),147-153.
  10. Gökhan, , (2004). The double Sequence Spaces c2p p and c2pb p. Applied Mathematics and Computation, 157(),491-501.
  11. Güngör, , (2004). On Multivariate Order Statistics by Marginal Ordering of I N N I D Random Vectors from Discrete Parents. International Journal of Pure and Applied Mathematics, 13(3),379-384.
  12. Gökhan, , , T., (2002). On Pointwise Statistical Convergence. Indian J. Pure appl. Math, 33(9),1379-1384.
  13. Türkmenoğlu, , , G., (1999). Matrix Transformation between Some Classes of Double Sequences. Jour. of Inst. of Math. & Comp. Sci, 12(1),23-31.