T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ

AKADEMİK BİLGİ SİSTEMİ


Dr. Öğr. Üyesi Sümeyya BAYBARS

Yabancı Dil :
-
Telefon :
-
Eposta :
Fax :
-
Web Sitesi :
-
Adres :
-
Uzmanlık Alanı :Doğum Yeri Ağrı
Yabancı Dil -
Telefon -
Eposta
Fax -
Web Sitesi -
Adres -
Uzmanlık Alanı

Bildiriler

Uluslararası
  1. Baybars, S., Elmalı, O.M., Ercan, H., Gedik, R., (). Dentigeröz Kist: Bir Olgu Sunumu. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 2.Uluslararası Kongresi, (),-.
  2. Baybars, S., Gedik, R., (). Kronik Lenfositik Lösemi: Bir Olgu Sunumu. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 2.Uluslararası Kongresi, (),-.
  3. Baybars, S., Yalçın, Y.D., Ketenci, F., (). Ailesel Adenomatöz Polipozis :Bir Vaka Sunumu. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 2.Uluslararası Kongresi, (),-.
  4. Baybars, S., Yalçın, Y.D., Koraltan, M., (). Hodgkin Lenfoma: Bir Olgu Sunumu. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 2.Uluslararası Kongresi, (),-.
  5. Baybars, S., Arslan, M., Hocaoğlu, T.P., (). Maksiller Unikistik Ameloblastoma :Bir Olgu Sunumu. 1. UluslararasıDental ve Oral Enfeksiyonlar Kongresi, (),-.
  6. Baybars, S., Muslu, Z., Uğur, A.Z., Gedik, R., (). Endo- Perio Lezyonları :İki Olgu Sunumu. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 2.Uluslararası Kongresi, (),-.
  7. Baybars, S., Yalçın, Y.D., Ketenci, F., Muslu, z., (). Skleroderma: Bir Olgu sunumu. Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 2. Uluslararası Kongresi, (),-.