T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ

AKADEMİK BİLGİ SİSTEMİ


Dr. Öğr. Üyesi Serdar ALTUN

» Tıp Fakültesi » Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü » Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Anabilim Dalı
Yabancı Dil :
İngilizce
Telefon :
04242333555 - 2938
Eposta :
,
Fax :
-
Web Sitesi :
-
Adres :
Fırat Üniversitesi Hastanesi
Uzmanlık Alanı :
Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi

Tıp Fakültesi
Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü
Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Anabilim Dalı

Doğum Yeri Gaziantep
Yabancı Dil İngilizce
Telefon 04242333555 - 2938
Eposta ,
Fax -
Web Sitesi -
Adres Fırat Üniversitesi Hastanesi
Uzmanlık Alanı Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi
  • Lisans » 2003 Yılı mezunu

    Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi

Makaleler

Uluslararası
Ulusal
  1. Altun, S., Çetinbaş, A., Okur, M.İ., Bal, A., Yıldız, A.A., (2016). Penetrating facial trauma in children due to a fishing spear or screwdriver Çocuklarda zipkin ve tornavida ile meydana gelen penetran yüz yaralanmalari. Source of the DocumentTurk Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Dergisi, 24(3),160-162.

Bildiriler

Uluslararası
Ulusal
  1. Altun, S., Bal, A., (2018). Bariatrik Cerrahi Sonrası Plastik Cerrahi. 2.Ulusal Gastrointestinal Araştırma Kongresi, (),-.
  2. Ekinci, M., Altun, S., Çetinbaş, A., Bal, A., Okur, M.İ., (). Ticagrelor ve Enoksaparinin Deneysel Degloving Yaralanmalarında Doku Sağ Kalımı Üzerine Olan Etkileri. Türk Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği 39. Kurultayı, (),-.
  3. Okur, M.İ., Çetinbaş, A., Öztan, M., Altun, S., Bal, A., (). Ticagrelorun Ratlarda Mikroarteryel Tromboz Üzerine etkisi. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği 39. Ulusal Kurultayı, (),-.
  4. Öztan, M., Okur, M.İ., Altun, S., Özbey, R., Çakır, F., (). Ratlarda, Ticagrelorun Mikrovasküler Anastomozlarda Kan akımı Üzerine Etkisi. Türk Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği 36. Ulusal Kurultayı, (),-.
  5. Altun, S., Çakır, F., Öztan, M., Kayhan, F., Bal, A., Okur, M.İ., Kılıçaslan, A., (). Rat Aşil Tendon Yaralanma Modelinde Sistemik Enalapril Uygulamasının Tendon İyileşmesi ve Tendon Adezyonu Üzerine Olan Etkileri. Türk Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi 38. Ulusal Kurultayı, (),-.

Projeler

  1. Deneysel Yanık Modelinde Karnozin Ankaferd ve Gümüş sülfadiazin Kullanımının Yara İyileşmesi İle Adipokinler ve Miyokinler Üzerine Etkilerinin İncelenmesi, 14.09.2015-
  2. Degloving Yaralanmalarda Ticagrelor ve Enoksaparin Sodyumun Doku Sağ Kalımı Üzerine Ekilerinin Karşılaştırılması ve Analizi, 20.07.2015-

Üyelikler

  1. Estetik Plastik Cerrahi Derneği
  2. Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği
  3. Türk Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği

Hakemlikler

  1. Uluslararası, Dergi, Journal of Clinical and Analytical Medicine, 1