T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ

AKADEMİK BİLGİ SİSTEMİ


Yabancı Dil :
İngilizce
Telefon :
424-2370000 - 5216
Eposta :
,
Web Sitesi :
-
Adres :
-
Uzmanlık Alanı :
5G, FBMC, Telekomünikasyon, IoT.


Doğum Yeri Elazığ
Yabancı Dil İngilizce
Telefon 424-2370000 - 5216
Eposta ,
Fax -
Web Sitesi -
Adres -
Uzmanlık Alanı 5G, FBMC, Telekomünikasyon, IoT.
 • Lisans » 2011 Yılı mezunu

  Elektrik Elektronik Mühendisliği
 • Yüksek Lisans » 2014 Yılı mezunu

  Elektrik Elektronik Mühendisliği

  Yüksek Lisans Tezi;

  Yeni Çeyrek Ayna Süzgeç Bankası Tasarımı Ve Uygulamaları
 • Doktora » 2021 Yılı mezunu

  Elektrik Elektronik Mühendisliği

  Doktora Tezi;

  ÇOK YÜKSEK HIZLI TÜMLEŞİK DEVRE DONANIM TANIMLAMA DİLİ KULLANILARAK KABLOSUZ HABERLEŞME SİSTEMLERİ İÇİN ÇOK TAŞIYICILI FİLTRE BANKASI TASARIMI

Makaleler

Uluslararası
 1. Kamışlıoğlu, B., Akbal, A., (2018). Yardımcı Pilot Sembolleri ve Kodlama Tekniklerini Kullanan FBMC Dalga Formu Yapısı ile OFDM Sisteminin Kıyaslanması. Fırat Üniversitesi Mühendislik Bilimleri Dergisi, 30(3),85-96.
Ulusal

Bildiriler

Uluslararası
 1. Yaman, S., Yıldırım, M., Çalışır, B., Erol, Y., Kürüm, H., (2019). Image and Video Processing Applications Using Xilinx System Generator. IEEE 7th International Symposium on Digital Forensics and Security (ISDFS), (),-.
 2. Kamışlıoğlu, B., , K.T., , K.S., , K.N., (). Noise Cancellation on Mitral Valve Doppler Signal with IIR Digital Filter Using Harmony Search Algorithm. International Symposium on INnovations in Intelligent SysTems and Applications, (),-.
Ulusal
 1. Kamışlıoğlu, B., (). Armoni Arama ve Yapay Arı Koloni Algoritmalarının Parametre Değerlerinin Kontrolü. Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi 2012 Ulusal Toplantısı, (),-.
 2. Kamışlıoğlu, B., , K.N., (). Armoni Arama Algoritması ile Daha Düşük Dereceden SistemModelleme. ELEKTRİK - ELEKTRONİK ve BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ SEMPOZYUMU, (),-.